W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Ładowarka bezprzewodowa TECH-PROTECT AIRPAD

Ładowarka Tech-Protect AirPad 15W to szybki sposób na uzupełnienie baterii w Twoim smartfonie bez używania przewodów. Produkt posiada niewielkie gabaryty i jest bardzo cienki co pozwala w wygodny sposób ustawić go w dowolnym miejscu w domu lub zabierać ze sobą, gdzie tylko chcesz i ładować telefon niezależnie od warunków.

AirPad wyposażono w dużą cewkę ładującą, która obejmuje większą powierzchnię ładowania, dzięki temu możemy stabilnie ładować nasz telefon nie przejmując się dokładnością jego umiejscowienia. Ładowarka indukcyjna Tech-Protect umożliwia bezproblemowe ładowanie urządzeń z odległość 8mm co oznacza, że nie ma konieczność zdejmowania etui podczas ładowania smartfona. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa ochronią przed przeładowaniem, zwarciem czy przegrzaniem, zapewniając przy tym bezpieczeństwo Tobie i Twojemu urządzeniu.

Akcesorium dostępne jest w kolorach czarnym i białym.

Pancerne etui Element Case Special Ops X5

Special Ops X5 firmy Element Case to wysokiej klasy obudowa ochronna o parametrach przewyższających standardy wojskowego certyfikatu MIL-STD-810G. Podwójnie wzmacniana konstrukcja (Shock Deflection Armor Technology) niweluje siły działające na etui oraz iPhone’a podczas gwałtownych upadków na twarde podłoże i nie tylko. Wszystkie krawędzie etui zostały ponadto zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi maksymalnie wygodny i bezpieczny chwyt, zapewniają tym samym wysoką ergonomię używania telefonu marki Apple.

Przezroczyste plecki z wytrzymałego polikarbonu zostały pokryte syntetycznym tworzywem samonaprawiającym. To zaawansowane rozwiązanie w znaczącym stopniu zwiększa odporność etui na rysowanie, a ewentualne mikrouszkodzenia znikają z czasem samoczynnie.

Akcesorium dostępne jest w wersjach dla iPhone'a 14 (warianty clear/black i smoke/black), 14 Plus, 14 Pro i 14 Pro Max.

TECH-PROTECT ULTRABOOST BLUETOOTH AUX AUDIO ADAPTER

Tech-Protect Ultraboost to praktyczne akcesorium, które pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzeń typu smartfon/tablet do urządzeń nieposiadających funkcji Bluetooth, a wyposażonych w złącze AUX, takich jak radio w samochodzie czy głośnik.

Ładowany przez port USB-A, pozwala na łatwe podłączenie do różnych źródeł zasilania - ładowarki samochodowej/sieciowej - dzięki temu adapter, można wykorzystać zarówno w domu, jak i w podróży. Ultraboost to również bezprzewodowy zestaw głośnomówiący, wbudowany mikrofon oraz funkcja redukcji szumów zapewnią bezpieczne wykonywanie rozmów bez zakłóceń. Adapter gwarantuje wysokiej jakości, krystalicznie czystą transmisję dźwięku.

Akcesorium dostępne jest w kolorze szarym.

Ładowarka samochodowa JOYROOM C-A35

Produkt firmy Joyroom, model C-A35 to dwuportowa ładowarka samochodowa, cechująca się bardzo szybkim, podwójnym ładowaniem! Wyposażona w dwa porty - USB-A QC3.0 oraz USB-Type C PD3.0 o łącznej mocy 45W - pozwala na szybkie ładowanie nie tylko smartfonów, ale nawet takich urządzeń jak tablety, słuchawki, głośniki Bluetooth czy nawigacje GPS.

Wewnętrzny chip zarządza bezpiecznym rozprowadzeniem prądu i rozdzieleniem napięcia na każdy z portów. Urządzenie idealne dla osób wymagających i posiadających więcej niż jedno urządzenie, które potrzebują mieć szybko, bądź cały czas naładowane.

Akcesorium dostępne jest w kolorze czarnym.

Osłona TECH-PROTECT DEFENSE360

Smukłe i lekkie etui z wbudowanym szkłem zaprojektowane tak, aby idealnie przylegało do Apple Watch. Defense360 od firmy Tech-Protect to stylowy sposób na pełne zabezpieczenie twojego smartwatch'a. Zintegrowane szkło hartowane nie wpływa na czułość dotyku czy jakość wyświetlanego obrazu. Podczas instalacji należy odtłuścić powierzchnie ekranu płynem na bazie alkoholu.

Etui pasuje do zegarków Apple Watch 4 / 5 / 6 / SE i jest dostępne w rozmiarach 44 i 40 mm.

Więcej nowości znajdziecie na stronie sklepu MyApple.