Korzystanie z iPada bez ochronnego etui to często proszenie się o kłopoty. Warto zatem zadbać o odpowiednią ochronę dla tego urządzenia, jaką daje JCPAL DuraPRO XT dla iPada Air 10,9" i iPada Pro 11".

DuraPRO XT posiada hybrydową konstrukcję łączącą lekkość, tak wygodną podczas przenoszenia, z solidną ochroną. Etui jest wyposażone w narożniki chroniące przed uderzeniami oraz elastyczne, zapobiegające strzępieniu się osłony, które zapewniają dożywotnią odporność na skutki codziennego użytkowania, zadrapania i upadki. Elastyczna i wytrzymała silikonowa powłoka amortyzuje i chroni urządzenie w przypadku upuszczenia. Obudowa DuraPro zawiera także przegrodę ochronną na Apple Pencil, która wspiera ładowanie tego urządzenia wprost z iPada.

Magnetyczna osłona ekranu wykorzystuje czujniki iPada do automatycznego budzenia go ze stanu uśpienia po otwarciu etui i przywracania go do trybu uśpienia w celu oszczędzania energii, gdy etui jest zamknięte. Dodatkowo osłona ekranu o konstrukcji w stylu origami pozwala na złożenie jej w taki sposób, by utworzyła podstawkę pod iPada pozwalającą na ułożenie go pod różnymi kątami.

Obudowa ochronna JCPAL DuraPRO XT dla iPada Air 10,9" i iPada Pro 11" dostępna jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 199 zł.