W serwisie YouTube Apple posiada swoje konta przeznaczone dla różnych krajów, w których prezentuje swoje najnowsze materiały wideo.

Dość niespodziewanie firma stworzyła profil Apple Polska przeznaczony dla użytkowników sprzętów w Polsce. Na razie dostępnych jest dziewięć filmów.

Witamy na oficjalnym kanale Apple w serwisie YouTube. Znajdziesz tu informacje o premierach produktów, samouczki i inne fantastyczne materiały.

W 1984 roku firma Apple zaprezentowała komputer Macintosh i zrewolucjonizowała świat technologii osobistej. Dzisiaj nadal zajmuje miejsce globalnego lidera innowacji dzięki swoim produktom, takim jak iPhone, iPad, Mac i Apple Watch. Pięć platform oprogramowania – iOS, iPadOS, macOS, watchOS i tvOS – zapewnia bezproblemowe i płynne działanie na wszystkich urządzeniach Apple. Nasze przełomowe usługi obejmują App Store, Apple Music, Apple Pay i iCloud.

W Apple pracuje ponad 160 000 osób, które wkładają wiele serca w to, żeby tworzyć najlepsze produkty na świecie – i pozostawić Ziemię w lepszym stanie, niż ją zastały.

Warto zwrócić uwagę, że zarówno opisy filmów jak i same materiały doczekały się wsparcia dla naszego języka. W przypadku reklam są to głównie napisy, natomiast część z nich została przygotowana specjalne z myślą o Polsce, dzięki czemu całość lub ich fragmenty są w języku polskim.

Źródło: HotApplesWanted