Już w najbliższy piątek w katalogu Apple TV+ zadebiutuje serial „Ekstrapolacje", będący pierwszym efektem współpracy Apple ze Scottem Z. Burnsem, scenarzystą i producentem znanym z pracy przy takich filmach jak „Ultimatum Bourne'a" i „Epidemia strachu". Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

„Ekstrapolacje" będą rozgrywającą się w niedalekiej przyszłości ośmioodcinkową antologią science-fiction, opowiadającą z różnych perspektyw o konsekwencjach zmian klimatu. Jak twierdzi sam autor, serial ten ma być próbą odpowiedzi na pytanie, czy gdy zmieni się klimat, ludzie zmienią się wraz z nim? Będzie to też kolejna produkcja z Apple TV+ mogąca pochwalić się gwiazdorską obsadą, w skład której wejdą m.in. Meryl Streep (zdobywczyni Oscarów za filmy „Żelazna Dama", „Wybór Zofii" i „Sprawa Kramerów"), Sienna Miller (m.in. „Przekładaniec" i „Snajper") i Edward Norton (m.in. „Podziemny krąg" i „Więzień nienawiści"). W nowym nagraniu promocyjnym przygotowanym przez Apple Scott Z. Burns i aktorzy występujący w serialu opowiadają o pracy nad nim i jego motywach przewodnich.

Pierwsze trzy odcinki serialu „ Ekstrapolacje" zadebiutują w Apple TV+ 17 marca. Kolejne będą dodawane do katalogu usługi co tydzień w piątek.