Już w najbliższy piątek w katalogu Apple TV+ zadebiutują pierwsze odcinki serialu „Terapia bez trzymanki", którego autorami są Bill Lawrence i Brett Goldstein - współtwórcy „Teda Lasso". Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

„Terapia bez trzymanki" ma być serialem komediowym opowiadającym o pogrążonym w żałobie terapeucie, który zaczyna mówić swoim klientom wprost co o nich myśli. Ku zaskoczeniu obu stron jego działania szybko zaczynają przynosić bardzo pozytywne rezultaty, odmieniając nie tylko życia pacjentów, ale też głównego bohatera. W główną rolę wcieli się Jason Segel (m.in. „Jak poznałem waszą matkę" i „Koniec trasy"), który jest też jednym ze scenarzystów i producentów. W serialu wystąpi też Harrison Ford (m.in. serie „Gwiezdne wojny" i „Indiana Jones"). Będzie to pierwsza serialowa rola w jego karierze. W nowym nagraniu promocyjnym opublikowanym przez Apple Lawrence, Goldstein, Segel i inne osoby zaangażowane w powstanie serialu opowiadają o jego fabule, bohaterach i motywach przewodnich.

Pierwsze dwa odcinki serialu „Terapia bez trzymanki" zadebiutują w Apple TV+ 27 stycznia. Kolejne będą dodawane do katalogu tej usługi co tydzień w piątek.