Billy Crudup to aktor znany widzom Apple TV+ z roli Cory'ego Ellisona w serialu „The Morning Show", za którą otrzymał m.in. nagrodę Emmy. Już w przyszłym miesiącu w katalogu tej usługi ma zadebiutować kolejny serial z jego udziałem - „Za lepsze jutro". Apple opublikowało jego pierwszy oficjalny zwiastun.

„Za lepsze jutro" będzie komediodramatem science-fiction osadzonym w alternatywnej, retro-futurystycznej wersji naszego świata. Crudup wcieli się w nim w Jacka - ambitnego i przesadnie optymistycznego szefa zespołu zajmującego się sprzedawaniem tanich rezydencji na księżycu. Serial wyreżyseruje Jonathan Entwistle (m.in. „The End of the F***ing World" i „To nie jest OK") zaś autorami scenariusza są Amit Bhalla i Lucas Jansen (duet odpowiedzialny m.in. za seriale „Bloodline" i „The Money"). Produkcją na zlecenie Apple zajęły się wytwórnie MRC Television i Mortal Media.

Pierwszy sezon „Za lepsze jutro" będzie składał się z 10 półgodzinnych odcinków. Pierwsze trzy z nich zostaną opublikowane w Apple TV+ w piątek 17 lutego. Kolejne będą dodawane do katalogu usługi co tydzień.