Świetnym prezentem dla użytkowników MacBooków, którym nie wystarcza oferowana przez nie powierzchnia robocza i brakuje im dodatkowego ekranu, będzie mobilny monitor z ekranem dotykowym Pepper Jobs XTendTouch XT1610F.

Pepper Jobs XTendTouch XT1610F wyposażony jest w 15,6-calowy pojemnościowy 10-punktowy panel dotykowy Full HD (1920 x 1080 p przy 60 Hz) IPS o jasności 300 cd/ m2 i kontraście na poziomie 700:1. Jest to pierwszy tego typu monitor na świecie, który obsługuje sterowanie gestami wielodotykowymi w systemie macOS. Monitor wyposażony jest w port USB-C oraz HDMI, a także baterię o pojemności wynoszącej 10200 mAh, wystarczającej na odpowiednio pięć (przy korzystaniu z portu USB-C) lub sześć godzin pracy (przy korzystaniu z portu HDMI). Przy połączeniu przez port USB-C monitor służy także jako niewielki hub, pozwalający na dodatkowe podłączenie np. pendrive'a.

Monitor wyposażony jest także w dwa wysokiej jakości głośniki zapewniające doskonałe wrażenia dźwięku przestrzennego stereo. Co ważne, świetnie sprawdzi się on także nie tylko z MacBookami, ale i innymi urządzeniami mobilnymi jak tablety czy przenośne konsole.

Mobilny Monitor z ekranem dotykowym Pepper Jobs XTendTouch XT1610F dostępny jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 1999 zł.