Jeden, dwa lub cztery porty USB-C to za mało? Jeśli tak, to czas zainwestować w sprawdzony i niezawodny wieloportowy adapter. Wart rozważenia jest JCPAL LINX USB-C 9-Port Hub 4k 60Hz.

Ten elegancki i kompaktowy adapter został zaprojektowany z myślą o kreacjach cyfrowych. Wyposażony jest w port HDMI 4K, który umożliwia mirroring lub rozszerzanie pulpitu o zewnętrzny monitor wysokiej rozdzielczości. Trzy porty USB 3.1 zapewniają szybkie połączenie dla wszystkich urządzeń peryferyjnych USB, takich jak dyski twarde i drukarki, a port Gigabit Ethernet umożliwia bezpośrednie połączenie z internetem w celu szybszego osiągnięcia wyższych prędkości niż przy użyciu sieci WiFi.

Czytniki kart w formacie SD lub micro SD pozwalają na szybkie przerzucanie zdjęć z aparatu, a port Aux 3,5 mm umożliwia podłączenie słuchawek lub głośników. Adapter wyposażony jest również w port wejściowy USB-C PD, który może zasilać prąd o mocy do 60 W, dzięki czemu można utrzymać zasilanie laptopa podczas pracy (to ostatnie docenią zwłaszcza użytkownicy MacBooków wyposażonych w jeden port USB-C).

Wieloportowy adapter JCPAL LINX USB-C 9-Port Hub 4k 60Hz dostępny jest w ofercie sklepu Zadbane Gadżety w cenie 499 zł.