W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Obudowa SUPCASE COSMO

Smuklejsza forma pancernej ochrony to etui Supcase Cosmo. Obudowa wykonana została z dwóch uzupełniających się materiałów - amortyzującego TPU oraz wzmacniającego go poliwęglanu. Taka konstrukcja, pomimo zmniejszonych gabarytów w stosunku do konwencjonalnych etui pancernych, pozwala na skuteczne tłumienie ekstremalnych upadków. Dodatkowo przedni panel wyposażono w ramkę z szybką zabezpieczającą, która pozwala nie tylko separować ekran przy bezpośrednim położeniu wyświetlacza do powierzchni płaskiej, ale również zabezpieczy przednią część urządzenia przed zarysowaniami. 

Funkcjonalna podstawka umożliwia postawienie iPada w wygodnej pozycji do oglądania filmów, rysowania lub pisania, a dedykowane miejsce na rysik to możliwość bezpiecznego użytkowania bez ryzyka zgubienia Twojego Apple Pencil. Etui posiada stylizację, która może stanowić wyjątkową ozdobę.

Obudowa pasuje do do iPadów 10 generacji o przekątnej ekranu 10.9" i jest dostępna w kolorach niebieskim i różowym.

SUPCASE UNICORN BEETLE PRO & TEMPERED GLASS dla zegarka Apple Watch Ultra

Ochronny pancerz - etui i pasek - wykonany z połączenia takich materiałów jak tworzywo TPU oraz poliwęglan, które gwarantują najwyższą ochronę podczas ekstremalnych sytuacji. Nowa technologia narożników zapewnia niesamowitą amortyzacje upadków. Beetle Pro pokryto błyszczącym włóknem węglowym, które tworzy elegancką teksturę karbonową.

Bardzo łatwy w montażu i demontażu, zapewnia pełną funkcjonalność Apple Watcha nie ograniczając dostępu do modułu ładowania. Dodatkowo producent wyposażył case w szkło hartowane, aby jeszcze skuteczniej zabezpieczyć Twoje urządzenie. Bezapelacyjnie Unicorn Beetle PRO to najmocniejsze etui dostępne na rynku!

Obudowa pasuje do zegarka Apple Watch Ultra (49 mm).

Pancerne etui Tucano Educo Case

Pancerne etui Tucano Educo częściowo wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Posiada antywstrząsową, przezroczystą, wytrzymałą tylną powłokę, wykonaną z poliwęglanu, która dodatkowo zabezpieczona jest krawędziami wykonanymi z TPU.

Zintegrowany uchwyt na Apple Pencil / Logitech Crayon pozwala korzystać z tego gadżetu bez ryzyka jego zagubienia przy przenoszeniu urządzenia. Zastosowanie podstawki pozwala na wygodne ustawienie tabletu w wielu różnych ustawieniach, np. do prowadzenia konferencji czy oglądania filmu. Magnetyczne zamknięcie.

Etui dostępne jest w kolorze czarnym i pasuje do iPadów 10 generacji o przekątnej ekranu 10.9".

Stacja ładująca STM ChargeTree Swing

STM ChargeTree Swing to wielofunkcyjna stacja ładująca z certyfikatem Qi obsługująca aż trzy urządzenia jednocześnie – telefon (MAX 15W), zegarek Apple Watch (wszystkie modele, a także zegarki Galaxy Watch, itp.) oraz słuchawki AirPods i AirPods Pro. Ładowarka została zaprojektowana w taki sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca na biurku. W tym celu wyposażono ją w obrotowe ramię do Apple Watcha, a płytka indukcyjna ładująca słuchawki AirPods umieszczona została w dyskretnym, a zarazem łatwo dostępnym miejscu za telefonem.

Ładowarka STM ChargeTree Swing przeznaczona jest zarówno dla użytkowników telefonów iPhone, jak i właścicieli innych smartfonów obsługujących ładowanie bezprzewodowe Qi (np. Samsung, Xiaomi, OPPO oraz inne). Zintegrowane diody LED zapalają się w momencie rozpoczęcia ładowania danego urządzenia, a następnie gasną po upływie 30 sekund. Ładowarka 3w1 firmy STM sprzedawana jest w zestawie z kablem USB-C o długości 1 metra.

Stacja ładująca STM ChargeTree Swing dostępna jest w kolorze czarnym.

Więcej nowości znajdziecie na stronie sklepu MyApple.