Myjesz zęby, szorujesz ręce? Teraz pora na Twój smartfon, tablet czy też laptop.. Urządzenia elektroniczne są istotną częścią naszego codziennego życia. Pora na nową rutynę! Dzięki płynom czyszczącym Whoosh Twoje urządzenia będą czyste i bezpieczne.

Whoosh Wipes - chusteczki do czyszczenia ekranów (70 sztuk)

Nowa rutyna

Myjesz zęby, szorujesz ręce? Teraz pora na Twój smartfon. Urządzenia elektroniczne są istotną częścią naszego codziennego życia. Prawdopodobnie nawet nie zauważasz, jak często ich dotykasz. Pomyśl o wszystkich powierzchniach, których dotykasz w ciągu dnia. Pomyśl teraz, ile razy dotykasz telefonu. Przenosimy zarazki z uchwytów koszyków, klamek i łazienek na swój telefon za każdym razem, gdy go dotykamy. Podczas rozmowy przykładamy telefon do policzka. Następnie przekazujemy go komuś innemu, kto zwraca go nam z nowymi zarazkami. Czy wiesz, że powierzchnia Twojego telefonu może być brudniejsza niż publiczna toaleta? Pora na nową rutynę! Dzięki płynom czyszczącym Whoosh Twoje urządzenia będą czyste i bezpieczne.

Whoosh jest bezpieczny nie tylko dla Twojego urządzenia, ale również środowiska. W jego składzie nie ma alkoholu ani amoniaku. Whoosh to jedyny środek czyszczący, który przeszedł rygorystyczne testy Apple i jest używany we wszystkich sklepach tej marki, na całym świecie.

Opakowanie zawiera:

W zestawie: 70 chusteczek, 1 ściereczka antybakteryjna z mikrofibry W! (10 x 7,6 cm).

Chusteczki dostępne są w sklepie MyApple.

Whoosh GO XL - spray do czyszczenia ekranów 100ml + ściereczka z mikrofibry

Idealny na duże potrzeby

Screen Shine GO XL to środek nowej generacji, idealny do czyszczenia ekranów smartfonów, tabletów czy laptopów. Butelka o pojemności 100ml oraz antybakteryjna ściereczka z mikrofibry W! to idealne zestaw zarówno do domu, jak i do biura.

Czysty i lśniący

Whoosh jest najlepszym płynem czyszczącym zaprojektowanym do ekranów dotykowych. Zastrzeżona formuła płynu pozostawia niewidoczną powłokę, która jest odporna na kurz, tłuste plamy i odciski palców, dzięki czemu Twoje urządzenie pozostanie dłużej lśniąco czyste.

W zestawie:

1 butelka Screen Shine XL (100 ml), 1 mikrofibra antybakteryjna W! materiał (15 x 15 cm).

Zestaw dostępny jest w sklepie MyApple.

Whoosh Pocket - spray do czyszczenia ekranów 8ml + ściereczka z mikrofibry

Zawsze pod ręką

Screen Shine Pocket to środek nowej generacji, idealny do czyszczenia ekranów smartfonów, tabletów, laptopów czy telewizorów. Butelka o pojemności 8 ml oraz antybakteryjna ściereczka z mikrofibry W! To zestaw, który możesz mieć zawsze przy sobie.

W zestawie:

1 butelka Screen Shine Pocket (8 ml), 1 ściereczka antybakteryjna z mikrofibry W! (15 x 15 cm).

Zestaw dostępny jest w sklepie MyApple.

Whoosh - ściereczki z mikrofibry antybakteryjnej

Zawsze pod ręką

Ściereczki są wykonane z najwyższej jakości mikrofibry nasączonej bezzapachowym środkiem antybakteryjnym. Są bardzo miękkie w dotyku, dzięki czemu bezpiecznie usuniesz zabrudzenia zarówno z ekranu komputera, telewizora jak i okularów.

Specyfikacja techniczna:

  • Ściereczki utrzymują swoje właściwości antybakteryjne do 50 prań.
  • Należy je prać w zimnej wodzie, bez użycia środków wybielających oraz zmiękczających tkaniny.
  • Dostępne opakowania: 12 ściereczek, 3 ściereczki lub 1 ściereczka. Każda o wymiarach 35x35cm.

Ściereczki dostępne w sklepie MyApple

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie MyApple.

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie MyApple.