W lutym bieżącego roku w Apple TV+ opublikowano serial „W cieniu podejrzeń" wyprodukowany przez Keshet. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś w katalogu wspomnianej usługi zadebiutował kolejny serial sensacyjny będący efektem współpracy z tą wytwórnią - „Oddział Specjalny Echo 3".

„Oddział Specjalny Echo 3" bazuje na izraelskim serialu telewizyjnym „When Heroes Fly", który z kolei był luźną adaptacją powieści Amira Gutfreunda o tym samym tytule. Motywem przewodnim serialu są poszukiwania kobiety zaginionej na granicy Kolumbii i Wenezueli, prowadzone przez jej męża i brata - komandosów z elitarnej jednostki Armii Stanów Zjednoczonych. W główne role wcielają się Luke Evans (m.in. „Piękna i Bestia" i „Dracula: Historia nieznana"), Michiel Huisman (m.in. „Gra o tron" i „Wiek Adaline") oraz Jessica Ann Collins (m.in. „Wróg numer 1" i „Revolution"). Autorem serialu jest Mark Boal, zdobywca dwóch Oscarów za film „The Hurt Locker. W pułapce wojny".

Apple opublikowało dziś w Apple TV+ trzy pierwsze odcinki serialu „Oddział Specjalny Echo 3". Kolejne będą dodawane do katalogu tej usługi co tydzień w piątek.