Odyssey Interactive to studio założone przez byłych pracowników Riot Games, którzy przez lata współtworzyli takie hity jak League of Legends i Teamfight Tactics. Niedawno zaprezentowali oni swoją nową grę, zatytułowaną Omega Strikers, która ma trafić również na urządzenia z iOS.

Omega Strikers będzie stanowić dość pomysłową mieszankę gatunków, łączącą elementy MOBA w stylu League of Legends ze zręcznościową grą sportową inspirowaną air hokejem. Rozgrywka będzie polegać tu na zmaganiach dwóch trzyosobowych drużyn, próbujących wbić krążek do bramki przeciwnika. Oprócz odbijania krążka zawodnicy będą mogli również atakować się nawzajem. Podobnie jak w League of Legends gracze będą mogli wybierać spośród wielu różnych postaci, różniących się nie tylko wyglądem ale i zdolnościami specjalnymi.

Omega Strikers znajduje się obecnie na etapie testów wersji beta, w których mogą wziąć udział użytkownicy komputerów z systemem Windows. Twórcy potwierdzili już, iż gra doczeka się również wersji dla urządzeń z iOS, jednak nie podali jeszcze dokładnej daty jej premiery. Wiadomo już za to, iż będzie to darmowa gra typu freemium, oferująca opcjonalne mikropłatności.