„See" był jednym z pierwszych seriali dostępnych w katalogu usługi Apple TV+, gdy startowała ona w listopadzie 2019 roku. Już w najbliższy piątek ma odbyć się premiera jego trzeciego, ostatniego sezonu. Z tej okazji Apple zdecydowało się udostępnić za darmo cały pierwszy sezon tej produkcji.

„See" to serial science-fiction przedstawiający odległą przyszłość, w której wszyscy ludzie na ziemi stracili wzrok, co doprowadziło do upadku znanej nam cywilizacji. W jedną z głównych ról wciela się w nim Jason Momoa, znany m.in. z serialu „Gra o tron" oraz filmów „Aquaman" i „Conan Barbarzyńca". Twórcą serialu i autorem pierwszego sezonu był Steven Knight (m.in. „Peaky Blinders" i „Tabu"), jednak od drugiego sezonu na stanowisku głównego scenarzysty zastąpił go Jonathan Tropper (m.in. „Banshee", „Wojownik" i „Powiedzmy sobie wszystko").

Pierwszy sezon „See" składa się z ośmiu odcinków. Wszystkie można obejrzeć obecnie w Apple TV+ za darmo. Promocja będzie trwać do 29 sierpnia. Premierę pierwszych odcinków trzeciego, finałowego sezonu serialu zapowiedziano zaś na 26 sierpnia.