Maciej Targoni to niezależny deweloper specjalizujący się w tworzeniu różnego rodzaju gier logicznych i łamigłówek. Większość tytułów z jego katalogu charakteryzuje się pewną minimalistyczną elegancją, zarówno w kwestii oprawy audiowizualnej jak i projektu mechaniki rozgrywki i samych zagadek. W App Store ruszyła niedawno przedsprzedaż jego najnowszej produkcji, zatytułowanej Hook 2.

Hook 2 będzie kontynuacją jednej z najstarszych gier tego twórcy, Hook, opublikowanej w App Store w 2015 roku. Podobnie jak w poprzedniej części zadaniem gracza będzie tu zwijanie widocznych na ekranie linii w taki sposób, by znajdujące się na końcach niektórych z nich haczyki nie zaczepiły się o siebie nawzajem. Nowa wersja od poprzedniczki będzie różnić się przede wszystkim projektem zagadek - oprócz dwuwymiarowych łamigłówek zbliżonych do tych z części pierwszej znajdziemy tu też bardziej złożone, trójwymiarowe poziomy.

Premierę Hook 2 w wersji dla iOS zaplanowano na 29 czerwca. Już teraz można ją jednak zamówić w App Store w przedsprzedaży w cenie 8,99 zł.

Pobierz z App Store