Glitch Games to małe niezależne studio znane za sprawą takich gier jak Forever Lost, Another Tomorrow, Veritas i All That Remains. Niedawno zapowiedziało ono premierę swojej najnowszej produkcji - Incoherence. Tytuł ten jest już dostępny w App Store w przedsprzedaży.

Podobnie jak większość poprzednich produkcji studia Glitch Games, Incoherence będzie przygodówką typu point & click z akcją przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby. Gracze wcielą się w niej w postać Jasona Bethlama, który budzi się w dziwnym, jasno oświetlonym pokoju, nie pamiętając jak do niego trafił. Wykorzystując znaleziony na miejscu aparat i inne z pozoru przypadkowe przedmioty będzie on musiał rozwiązać tę tajemnicę i znaleźć drogę ucieczki. Incoherence ma być pierwszą grą z serii Glitch Broken Dreams Collection, która będzie składać się z krótkich, luźno powiązanych tematycznie przygodówek.

Premierę gry Incoherence w wersjach dla iOS i macOS zapowiedziano na 30 czerwca, jednak już teraz można zamówić ją w App Store w przedsprzedaży w cenie 18,99 zł. Wersja dla macOS będzie też dostępna w sklepie Steam.

Pobierz z App Store