W miniony piątek w katalogu Apple TV+ zadebiutował pierwszy odcinek trzeciego sezonu „For All Mankind" - jednego z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych seriali wyprodukowanych na potrzeby tej usługi. Z tej okazji Apple zdecydowało się na pewien czas udostępnić za darmo wszystkie odcinki jego pierwszego sezonu.

„For All Mankind" to serial science-fiction przedstawiający alternatywną historię naszego świata, w której Związek Radziecki wyprzedził USA w tzw. wyścigu kosmicznym i jako pierwszy przeprowadził udane lądowanie człowieka na księżycu, co doprowadziło do zaostrzenia konfliktu między obiema stronami. Jego autorem jest Ronald D. Moore - amerykański scenarzysta i producent telewizyjny, znany m.in. za sprawą seriali „Battlestar Galactica", „Outlander", „Star Trek: Następne Pokolenie" i „Star Trek: Stacja kosmiczna".

Pierwszy sezon „For All Mankind" składa się z dziesięciu odcinków. Wszystkie można obejrzeć obecnie w Apple TV+ za darmo. Apple zaznaczyło, że jest to promocja ograniczona czasowo, jednak nie podało dokładnej daty jej zakończenia.