Maddy Darrall i Billy Macqueen to duet specjalizujący się tworzeniu seriali i programów telewizyjnych dla dzieci, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Teletubisie", „Tofik, pies na medal" czy „Topsy and Tim". Apple ogłosiło wczoraj, iż już w przyszłym miesiącu w katalogu Apple TV+ zadebiutuje ich nowy serial, zatytułowany „Nasza mała farma".

Serial „Nasza mała farma" będzie opowiadał o przygodach dwóch sióstr, Jacky i Jill, mieszkających wraz z rodzicami na farmie pełnej różnego rodzaju gadających zwierząt. Za efekty specjalne, w tym animację niektórych spośród zwierząt, odpowiadać będzie założone przez George'a Lucasa studio Industrial Light and Magic, znane z pracy przy takich filmowych seriach jak „Gwiezdne Wojny", „Harry Potter" czy „Piraci z Karaibów". W pracę nad serialem zaangażowana była też dr. Gail Melson, badaczka specjalizująca się w relacjach dzieci ze zwierzętami, przyrodą i nowymi technologiami.

Serial „Nasza mała farma" zadebiutuje w Apple TV+ 10 czerwca. Jak na razie nie wiadomo, czy znajdziemy w nim polski dubbing i audiodeskrypcję.