W grudniu 2018 roku Apple podpisało umowę z DHX Media (obecnie WildBrain Ltd.), dzięki której w Apple TV+ dostępne są filmy i seriale bazujące na popularnym komiksie „Fistaszki". Wczoraj zadebiutował tam nowy krótkometrażowy film animowany z tej serii, zatytułowany „Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)".

Tematem przewodnim filmu „Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)" są przygotowania do obchodów dnia matki, który, jak się okazuje, jest bardzo nieprzyjemnym świętem dla jednej z bohaterek, Peppermint Patty, gdyż przypomina jej, że dorastała bez mamy. Podobnie jak w poprzednich filmach animowanych z serii „Fistaszki" znajdziemy tu opcjonalny polski dubbing i audiodeskrypcję.

Film „Snoopy przedstawia: Kocham cię, mamo (i tato)" dostępny jest do obejrzenia wyłącznie za pośrednictwem Apple TV+. W katalogu wspomnianej usługi pojawiło się też niedawno pięć starszych filmów z tej serii (udostępnionych jako kolekcja „Klasyczne Fistaszki") oraz dwie nowe produkcje stworzone w ramach współpracy Apple z WildBrain („Noworoczne postanowienia Lucy" i „Małe rzeczy, duża sprawa, Charlie Brownie").