Wraz z premierą iPhone'ów 12 Apple wprowadziło nowe magnetyczne złącze ładowania w tych urządzeniach, zwane MagSafe. Pozwala ono nie tylko na bezpieczne, bezprzewodowe, indukcyjne ładowanie, ale także na wygodne doczepianie do iPhone'a różnego rodzaju akcesoriów. Jednym z ciekawszych jest specjalny dołączany do iPhone'a portfel i stojak MOFT.

MOFT Snap-On wykorzystuje podwójne magnesy pozwalające przymocować go jeszcze mocniej i bardziej bezpiecznie do iPhone'a 13/12. Składana konstrukcja umożliwia intuicyjne i wszechstronne korzystanie z iPhone'a w trzech pozycjach (pionowo, poziomo z iPhone'em opierającym się boczną krawędzią o powierzchnię biurka oraz z iPhone'em ustawionym poziomo na pewnej wysokości od jego powierzchni). Stojak wygodnie rozkłada się i składa. Po złożeniu nie zajmuje on wiele miejsca.

MOFT Snap-On to także portfel, w którym bezpiecznie przechować można trzy karty, np. kartę bankową, prawo jazdy i kartę miejskiej komunikacji. Całość wykonana jest z miłej w dotyku i przyjaznej dla środowiska wegańskiej skóry.

Oczywiście portfel i stojak MOFT Snap-On współpracuje także z innymi akcesoriami SNAP dla iPhone'a 12 i 13 kompatybilnymi ze złączem MagSafe, np. z etui MOFT iPhone 13 Pro Max Snap Case.

Portfel i stojak MOFT Snap-on dostępny jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 119 zł.