Praca na laptopie przy biurku niesie za sobą pewne zagrożenia dla zdrowia. Odpowiednie ustawienie głowy, pozycja pleców ma niebagatelne znaczenie dla naszego zdrowia, w szczególności kręgosłupa. Warto zatem zadbać o częste zmiany pozycji, w tym przechodzenie z pracy na siedząco do pracy na stojąco, oraz odpowiednie do tego ułożenie laptopa lub tabletu. Pomoże nam w tym specjalny uniwersalny stojak MOFT Z.

MOFT Z to niezmiernie wszechstronny, a jednocześnie cienki niczym kartka papieru stojak biurkowy pozwalający na wygodne ustawienie laptopa czy tabletu. Ze względu na jego niewielkie rozmiary po złożeniu można wygodnie zabierać go ze sobą razem z laptopem i korzystać z niego w domu, w biurze, czy wszędzie tam, gdzie akurat chcemy popracować. Całość jest przy tym mocna i wytrzymała dzięki konstrukcji z włókna szklanego. MOFT Z wytrzyma obciążenie do niemal 10 kilogramów.

MOFT Z można ustawić pod kątem 25, 45 i 60 stopni, tak by tablet lub laptop znajdował się w optymalnym położeniu względem użytkownika, a w szczególności jego głowy i oczu. MOFT Z można też rozłożyć w pełni, postawić na nim laptopa i pracować w pozycji stojącej.

Uniwersalny stojak MOFT Z dostępny jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 299 zł.