Pod koniec listopada Belkin zaprezentował swoją nową ładowarkę BOOST↑CHARGE PRO 3w1 kompatybilną z MagSafe. Od teraz dostępna jest ona w internetowym sklepie Apple.

Akcesorium dostępne jest w dwóch wariantach kolorystycznych - białym oraz czarnym. Zostało ono wycenione na 749 złotych. W zestawie znajduje się 40-watowy zasilacz, który jest uniwersalny pomiędzy pozostałymi ładowarkami zgodnymi z MagSafe w ofercie Belkina.

Jest to pierwszy produkt który wspiera szybsze ładowanie zegarka Apple Watch Series 7. W tym miejscu warto zauważyć, że nawet w ofercie Apple poza kablem zasilającym zegarek nie ma akcesorium, które wspierałoby szybsze ładowanie, nawet MagSafe Duo nie jest kompatybilny. Zegarek można ładować zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość podniesienia ładowarki przeznaczonej dla zegarka - na spodzie znajduje się specjalne pokrętło.

Główna ładowarka MagSafe umożliwia ładowanie iPhone'ów serii 12 oraz 13 z mocą 15 watów (modele Mini mają ograniczoną moc ładowania do 12 watów). W przypadku ładowania słuchawek AirPods na środkowym module, proces ten będzie sygnalizowany małą diodą LED.

Źródło: Apple