Paperlike - folia ochronna imitująca papier. Zaprojektowana z myślą o twórcach. Zakochaj się w pisaniu i rysowaniu na swoim tablecie. Paperlike to folia zaprojektowania dla artystów i profesjonalistów nade wszystko ceniących sobie jakość i precyzję.

Szkicuj

Artyści na całym świecie pokochali wrażenie korzystania z prawdziwej kartki papieru oraz niesamowitą precyzję każdej kreślonej linii. Paperlike została specjalnie zoptymalizowana by zapewnić idealne odwzorowanie faktury i odczucia - zupełnie jak przy szkicowaniu w notatniku.

Pisz

iPad staje się obecnie bezcennym narzędziem przy pracy. Niezależnie od tego czy nanosisz jakieś poprawki, szybko coś notujesz bądź rozrysowujesz swoje dalekosiężne plany z Paperlike zyskujesz urządzenie na zupełnie innym poziomie. Matowa powierzchnia imitująca papier pozwala na zwiększenie komfortu użytkowania, jeszcze bardziej zwiększając wygodę cyfrowego notowania.

W wolnym czasie

Stworzona by poprawiać jakość obrazu, Paperlike nigdy nie zakłóca korzystania z Netflixa bądź YouTube ’a. Matowe wykończenie z właściwością Anti-Glare pozwala na swobodne posługiwanie się tabletem nawet w pełnym słońcu.

Magia

Każda folia Paperlike ma w sobie zamkniętą odrobinę magii, dzięki powierzchni pokrytej technologią Nanodots. Te mikrokoraliki sprawiają że Apple Pencil lekko wibruje podczas użytkowania, zwiększając wrażenie pisania po prawdziwym papierze. Specjalnie zaprojektowane by nie odbijać oraz nie załamywać światła, tak, by nigdy nie zakłócić jakości obrazu.

Stworzona z myślą o Apple Pencil

W odróżnieniu od innych folii, Paperlike zapewnia wspaniałe odczucie korzystania z papieru, redukując równocześnie zużycie końcówki w rysiku do minimum. Radość z użytkowania na dłużej! Redukcja rozproszenia światła. Zminimalizuj odbicie światła i ciesz się obrazem o wyśmienitej jakości!

Folia ochronna Paperlike dostępna jest w sklepie MyApple w promocyjnej cenie do n/w modeli:

W każdym zestawie znajdują się 2 szt. folii.