Wczoraj Belkin zaprezentował swoją nową ładowarkę BOOST↑CHARGE PRO 3w1 kompatybilną z MagSafe.

Nowe akcesorium jest pierwszym produktem zaprezentowanym przez innego producenta, które wspiera szybsze ładowanie zegarka Apple Watch Series 7. W tym miejscu warto zauważyć, że nawet w ofercie Apple poza kablem zasilającym zegarek nie ma produktu, który wspierałby szybsze ładowanie, nawet MagSafe Duo nie jest kompatybilny. Zegarek można ładować zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość podniesienia ładowarki przeznaczonej dla zegarka - na spodzie znajduje się specjalne pokrętło.

Główna ładowarka MagSafe umożliwia ładowanie iPhone'ów serii 12 oraz 13 z mocą 15 watów (modele Mini mają ograniczoną moc ładowania do 12 watów). W przypadku ładowania słuchawek AirPods na środkowym module, proces ten będzie sygnalizowany małą diodą LED.

Akcesorium w zestawie ma dodatkowo zasilacz. Całość zastała wyceniona na 149,99 dolarów amerykańskich i będzie dostępne na przełomie grudnia oraz stycznia. W Polsce prawdopodobnie trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Belkin zaprezentował nową ładowarkę 3w1 ze wsparciem dla szybkiego ładowania Apple Watcha