W ubiegłym roku w Apple TV+ pojawiły się wszystkie sezony „Fraglesów" - popularnego w latach osiemdziesiątych serialu dla dzieci stworzonego przez Jima Hensona, autora słynnych Muppetów. Wczoraj Apple zapowiedziało oficjalnie, iż na początku przyszłego roku w katalogu wspomnianej usługi zadebiutuje jego kontynuacja, zatytułowana „Fraglesy powracają!".

„Fraglesy powracają!" podobnie jak oryginalne „Fraglesy" będzie serialem lalkowym skierowanym do młodszych odbiorców. Widzowie zobaczą w nim zarówno bohaterów znanych ze starszej serii, jak i zupełnie nowe postacie. Autorami serialu będą Matt Fusfeld oraz Alex Cuthbertson, którzy pracowali wcześniej wspólnie m.in. przy „Jess i chłopaki", „Amerykański tata" i „Rodzice Nie Do Pary". W prace nad serialem zaangażowana jest także Lisa Henson, córka twórcy oryginalnych „Fraglesów", oraz kierowana przez nią wytwórnia The Jim Henson Company.

Premierę serialu „Fraglesy powracają!" zapowiedziano na 21 stycznia 2022 roku. Będzie można go obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem Apple TV+. Jak na razie nie wiadomo, czy serial ten będzie posiadał polski dubbing. Starsze odcinki „Fraglesów" dostępne obecnie w Apple TV+ oferują tylko napisy.