Ładowanie indukcyjne to obecnie już standard. Coraz więcej produktów, w tym tych od Apple, jest w nie wyposażonych. Mowa tutaj o iPhone'ach czy słuchawkach AirPods. Ładowanie wielu przedmiotów jednocześnie może wiązać się z potrzebą dość dużej powierzchni na biurku. Rozwiązaniem jest stojak z ładowarką bezprzewodową sprawdzonej marki JCPal.

Stojak Wireless ELEX Onyx 2-in-1 przeznaczony jest do szybkiego i łatwego ładowania telefonu oraz słuchawek AirPods – wystarczy postawić urządzenia na podstawce i ładowanie rozpoczyna się natychmiast. Inteligentne wykrywanie zasilania zapewnia optymalną prędkość ładowania urządzenia do 10 W, a konstrukcja podwójnej cewki umożliwia ładowanie w pozycji poziomej i pionowej w odległości do 8 mm. Ładowarka działa z dowolnym urządzeniem kompatybilnym ze standardem Qi, a więc ze wszystkimi iPhone'ami wyposażonymi w ładowanie indukcyjne. Antypoślizgowa podkładka gumowa na ładowarce utrzymuje urządzenie w miejscu zapewniającym nieprzerwane i szybkie ładowanie.

JCPal ELEX Onyx 2-in-1 wyposażony jest także we wszystkie potrzebne zabezpieczenia przed przepięciami i zbyt wysoką temperaturą. Dodatkowo, dzięki bocznemu gniazdu USB-C, można do niego podłączyć ładowarkę do Apple Watcha.

Ładowarka JCPal ELEX Onyx 2-in-1 dostępna jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 229 zł.