Wraz z wprowadzeniem złącza MagSafe w iPhone'ach z serii 12 użytkownicy tych telefonów zyskali możliwość wygodnego podłączania do nich różnego rodzaju akcesoriów, w tym powerbanków. Kompatybilny właśnie z tym rozwiązaniem jest nowy powerbank HyperJuice Magnetic Wireless Battery Pack.

Zapewnia on bezprzewodowe ładowanie o mocy 7,5 W wszystkich iPhone'ów z serii 12. Dzięki złączu MagSafe i ładowaniu indukcyjnemu odpada problem z zajmowaniem portu Lightning. Wystarczy przyłożyć powerbank do tylnej powierzchni iPhone'a, a po zakończonym ładowaniu odczepić. Cały proces jest szybki — zajmuje ułamki sekund – i wygodny.

HyperJuice Magnetic Wireless Battery Pack wyposażony jest w wysokiej jakości akumulator litowo-polimerowy o pojemności 5000 mAh. Na obudowie znalazł się czterostopniowy wskaźnik LED pokazujący poziom jego naładowania.

Co ważne, HyperJuice Magnetic Wireless Battery Pack, nawet gdy jest rozładowany, może działać jako indukcyjna ładowarka MagSafe do iPhone'ów. Wystarczy podłączyć go do właściwiej ładowarki i zacznie on ładować telefon. Dopiero po jego naładowaniu energia gromadzona będzie we wbudowanym w ten powerbank akumulatorze. HyperJuice Magnetic Wireless Battery Pack wyposażony jest w gniazdo USB-C o mocy 12 W służące nie tylko do jego ładowania. Można za jego pomocą podłączyć drugi telefon i ładować oba urządzenia jednocześnie.

HyperJuice Magnetic Wireless Battery Pack dostępny jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 179 zł.