Już w najbliższy piątek w katalogu Apple TV+ pojawi się nowy serial science-fiction, zatytułowany „Invasion". Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

„Invasion" będzie dziesięcioodcinkowym serialem opowiadającym o inwazji kosmitów na naszą planetę, pokazującym to wydarzenie z perspektyw kilku osób mieszkających na różnych kontynentach. W główne role wcielą się Shamier Anderson (m.in. „Zwycięzca" i „Wynonna Earp"), Golshifteh Farahani (m.in. „Paterson" i „Co wiesz o Elly?"), Sam Neill (m.in. „Dzikie łowy", „Ukryty wymiar" i seria „Jurassic Park"), Firas Nassar (m.in. „Fauda" i „Pomiędzy") oraz Shioli Kutsuna (m.in. „Deadpool 2" i „The Outsider"). Autorami serialu są Simon Kinberg (znany głównie za sprawą filmów z serii X-Men) oraz David Weil (m.in. „Solos" i „Hunters"). W nowym nagraniu promocyjnym opublikowanym przez Apple twórcy i obsada opowiadają o tym, czego możemy spodziewać się po „Invasion".

Pierwsze trzy odcinki serialu „Invasion" zostaną opublikowane w Apple TV+ 22 października. Kolejne będą dodawane do katalogu tej usługi co piątek.