Do tej pory większość seriali, filmów i programów z Apple TV+ miało swoje premiery tego samego dnia we wszystkich krajach, w których dostępna jest ta usługa. Nowy program publicystyczny Apple, „O problemach z Jonem Stewartem", okazuje się być jednak wyjątkiem od tej reguły. Podczas gdy jego oficjalna premiera miała miejsce 30 września, w Polsce jego pierwszy odcinek został udostępniony dopiero teraz.

„O problemach z Jonem Stewartem" to nowy talk-show satyryczno-publicystyczny prowadzony przez Jona Stewarta, amerykańskiego dziennikarza i komika, znanego głównie z „The Daily Show", którego był gospodarzem przez 16 lat. Jest to program kręcony z udziałem publiczności koncentrujący się na bieżących sprawach i ważnych wydarzeniach ze świata, w którym każdy odcinek poświęcony jest w całości jednemu tematowi.

Apple zdążyło już opublikować trzy odcinki programu „O problemach z Jonem Stewartem", jednak widzowie z Polski mogą jak na razie obejrzeć tylko pierwszy z nich. Kolejne będą udostępniane najprawdopodobniej co tydzień w czwartek.