W ubiegłym roku Apple zamówiło serial „Psychiatra u boku". Niedawno ogłoszono, że jego premiera w Apple TV+ odbędzie się 12 listopada. Dziś na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube pojawił się nowy zwiastun tej produkcji.

„Psychiatra u boku" ma być komediodramatem bazującym na prawdziwych wydarzeniach, opowiadającym historię psychiatry (w tej roli Paul Rudd, znany m.in. z filmów „Ant-Man", „Avengers: Koniec gry" i „Stary, kocham cię"), który manipulował jednym ze swoich bogatych pacjentów (którego zagra Will Ferrell, znany m.in. z filmów„Legenda telewizji", „Ostrza chwały" i „Ricky Bobby"), m.in. wyłudzając od niego pieniądze, zmuszając do oddania domu i firmy oraz zerwania kontaktów z rodziną. W serialu wystąpią też Casey Wilson („Happy Endings", „Atypowy", „Zaginiona dziewczyna"), która zagra żonę nieuczciwego lekarza, oraz Kathryn Hahn („Mrs. Fletcher ", „Złe mamuśki", „Central Park"), która wcieli się w młodszą siostrę pechowego pacjenta, bezskutecznie próbującą uwolnić go spod wpływu nieuczciwego psychiatry. Reżyserami serialu są Michael Showalter („I tak cię kocham", „Gołąbeczki") i Jesse Peretz („Nasz brat idiota", „The Château", „Dziewczyny") zaś za scenariusz odpowiada Georgia Pritchett („Veep", „Sukcesja").

Pierwsze trzy odcinki serialu „Psychiatra u boku" pojawią się w katalogu Apple TV+ 12 listopada. Kolejne będą dodawane co piątek.