Anonymous Content to współpracująca z Apple amerykańska wytwórnia filmowa i telewizyjna, odpowiedzialna m.in. za dostępne w Apple TV+ seriale „W obronie syna", „Dickinson" i „Home Before Dark". Wczoraj zapowiedziano, iż już niedługo w katalogu wspomnianej usługi pojawi się ich nowy film pełnometrażowy, zatytułowany „Swan Song".

„Swan Song" ma być rozgrywającym się w niedalekiej przyszłości dramatem z elementami science fiction, opowiadającym o śmiertelnie chorym mężczyźnie, który dostaje od swojej lekarki propozycję mogącą zmienić przyszłość jego rodziny i zaoszczędzić im cierpienia. W główną rolę wcieli się Mahershala Ali, zdobywca dwóch Oscarów za role w filmach „Green Book" i „Moonlight". W filmie wystąpią też m.in. Awkwafina (znana m.in. z filmów „Ocean's 8", „Kłamstewko", „Jumanji: Następny poziom" oraz kariery muzycznej), Glenn Close (m.in. „Fatalne zauroczenie", „Hook" i „101 dalmatyńczyków") oraz Naomie Harris (m.in. „28 dni później", „Moonlight" i „Skyfall"). Reżyserem i autorem scenariusza jest zaś Benjamin Cleary, nagrodzony Oscarem za film „Jąkała".

Premierę filmu „Swan Song" zapowiedziano na 17 grudnia 2021 roku. Będzie on dostępny do obejrzenia w Apple TV+ oraz wybranych kinach.

Źródło: Apple