„The Morning Show" był jednym z pierwszych seriali dostępnych w Apple TV+ i przez pewien czas pozostawał najpopularniejszą i najlepiej oceniana pozycją z katalogu tej usługi. Premiera jego długo wyczekiwanego drugiego sezonu ma odbyć się już w najbliższy piątek. Apple opublikowało dziś kolejne nowe nagranie promujące tę produkcję.

„The Morning Show" to dramat opowiadający o pracy prezenterek tzw. telewizji śniadaniowej. Serial ten od początku przyciągał widzów przede wszystkim gwiazdorską obsadą. W główne role wcielają się w nim Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, zaś wśród aktorów drugoplanowych znaleźli się m.in. Steve Carell i Billy Crudup. W drugim sezonie widzowie będą mogli zobaczyć wiele nowych twarzy. Do obsady serialu dołączyli w nim m.in. Julianna Margulies, Greta Lee, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Cybil Richards, Tara Karsian i Valeria Golino. Nowe nagranie promocyjne opublikowane dzisiaj przez Apple prezentuje widzom nowych aktorów i grane przez nich postacie.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „The Morning Show" pojawi się w katalogu Apple TV+ już 17 września. Kolejne będą dodawane co tydzień w piątek.