Wraz z końcem sierpnia wchodzimy w okres wielu ważnych rocznic. Najważniejszą z nich jest rocznica objęcia przez Tima Cooka sterów Apple po mianowaniu go przez Jobsa dyrektorem generalnym (CEO) tej firmy. Tak, choć wydaje się, że miało to miejsce wczoraj, to od tego wydarzenia mija właśnie 10 lat. Nad pierwszą dekadą kierownictwa Tima Cooka pochyla się w tym numerze Michał Masłowski.

Oczywiście na horyzoncie majaczy już kolejna ważna, okrągła rocznica. W październiku minie bowiem 10 lat od śmierci Steve'a Jobsa. Temu tematowi poświęcimy jednak sporą część kolejnego numeru naszego magazynu.

We wrześniu z kolei miną dwa lata od startu ważnej usługi w ofercie Apple – Apple Arcade. Liczba gier w tym serwisie w ostatnich miesiącach urosła dość szybko, dzięki dodaniu do niego starszych i nowszych klasyków, dotąd dostępnych w App Store za opłatą. Teraz w wiele z nich, w tym „Monument Valley”, pograć można w ramach abonamentu. O tym, jak zmienia się Apple Arcade, pisze w numerze Marek Gawryłowicz.

To oczywiście nie wszystko, co przygotowaliśmy dla Was w bieżącym wydaniu MyApple Magazynu. Jak zwykle znajdziecie w nim opinie, analizy, a także recenzje wielu ciekawych produktów.

W imieniu całej redakcji zapraszam Was do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 4/2021