Dostępne w iPhone'ach serii 12 złącze magnetyczne MagSafe pozwala m.in. na wygodne przyczepienie iPhone'a pionowo do ładowarki indukcyjnej. To skutecznie zmniejsza powierzchnię, jaką zajmuje tego typu akcesorium na biurku czy nocnym stoliku. W ładowarce HyperDrive Magnetic Wireless Charging Stand znalazło się także miejsce na powierzchnię ładującą dla słuchawek AirPods.

HyperDrive Magnetic Wireless Charging Stand to bezprzewodowa ładowarka z przegubowym uchwytem magnetycznym do ładowania iPhone'ów serii 12 oraz z umieszczoną w podstawie ładowarką dla słuchawek AirPods. Wspomniany przegub, na którym znajduje się powierzchnia ładująca MagSafe, pozwala na ustawienie ładowanego iPhone'a pod różnym kątem, tak by można było z niego wygodnie korzystać nawet podczas ładowania.

HyperDrive Magnetic Wireless Charging Stand to szybka ładowarka bezprzewodowa, pozwalająca na ładowanie iPhone'a 12 z mocą 7,5 W. Z kolei bezprzewodowe ładowanie słuchawek AirPods odbywa się z mocą 3 W. Sama ładowarka posiada wejście USB-C 20 W.

Urządzenie posiada stylowy wygląd, łączący nierdzewną stal i aluminium. Dzięki temu ładowarka nie tylko pasuje do każdego pomieszczenia czy na każde biurko, ale świetnie współgra wizualnie z ładowanym za jej pomocą iPhone'em. W podstawie znalazł się też wskaźnik ładowania LED.

Akcesorium wyposażone jest także we wszystkie niezbędne zabezpieczenia przed przepięciami, przegrzaniem i zwarciami.

Ładowarka HyperDrive Magnetic Wireless Charging Stand dostępna jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 229 zł.