Akupara Games to amerykańska firma zajmująca się tworzeniem i wydawaniem gier niezależnych. Niedawno ruszyła przedsprzedaż najnowszego tytułu z ich katalogu wydawniczego - Behind the Frame - który będzie dostępny także na urządzeniach z systemami iOS i macOS.

Behind the Frame będzie grą przygodowo-logiczną, w której wcielimy się w młodą malarkę pracującą nad finalnym obrazem na planowaną wystawę. Według zapowiedzi twórców ma ona z jednej strony kłaść duży nacisk na opowiadaną historię, przedstawioną m.in. za pomocą animowanych przerywników, z drugiej zaś przetykać ją zagadkami w stylu escape roomów. Bardzo obiecująco zapowiada się też oprawa graficzna gry, stanowiąca ciekawą mieszankę odręcznej animacji i trójwymiarowych elementów.

Premierę gry Behind the Frame zaplanowano na 25 sierpnia. Wersja dla iOS dostępna jest już w App Store w przedsprzedaży w cenie 23,99 zł. Wersja dla macOS będzie dostępna do nabycia w sklepach Steam i Epic Games Store, jednak jej cena nie została jeszcze ujawniona.