Punishing: Gray Raven to gra typu action RPG do niedawna dostępna tylko w Japonii i Chinach, gdzie cieszyła się ogromną popularnością. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś została ona udostępniona w App Store w innych krajach, w tym w Polsce.

Punishing: Gray Raven przedstawia ponurą wizję przyszłości, w której pandemia doprowadziła do wymarcia prawie całego życia na Ziemi, a władzę nad planetą przejęły inteligentne maszyny. Ostatnie niedobitki ludzkiej rasy schroniły się na stacji kosmicznej, z której planują odbicie swojego dawnego domu. Gracz wciela się w dowódcę elitarnego oddziału cyborgów stworzonych by pomóc odzyskać władzę nad Ziemią. Esencję rozgrywki stanowi tu walka, w której, jak przystało na action RPG, liczy się zarówno refleks gracza jak i ekwipunek, statystyki i umiejętności specjalne kierowanej przez niego postaci. Punishing: Gray Raven może też pochwalić się całkiem imponującą (jak na standardy gier mobilnych) oprawą graficzną, przypominającą trochę popularny Genshin Impact, ale utrzymaną w znacznie poważniejszej i bardziej mrocznej stylistyce sci-fi.

Gra Punishing: Gray Raven dostępna jest do pobrania z App Store. Jest to tytuł typu freemium - darmowy, ale oferujący opcjonalne mikropłatności.

Pobierz z App Store