DuanRui udostępnił na Twitterze zdjęcia, na których zobaczyć można makiety iPhone’ów serii 13. Warto zwrócić uwagę na układ dwóch tylnych aparatów oraz nieco mniejsze wcięcie w ekranie, tak zwany notch.

Prawdopodobne jest, że konstrukcja tych makiet opiera się na dotychczasowych doniesieniach na temat przyszłych modeli smartfonów marki Apple. Obiektywy w modelu 13 oraz 13 mini ułożone mają być po przekątnej i tak też skonstruowana jest jedna z makiet. W modelach linii Pro znacznemu zwiększeniu ulec ma „wyspa”, na której umieszczone będą obiektywy oraz skaner LiDAR.

Warto dodać, że prezentacja nowych modeli iPhone’ów zbliża się wielkimi krokami. Najprawdopodobniej odbędzie się ona we wrześniu, czyli za niecałe trzy miesiące, więc tego typu doniesienia pojawiać się będą coraz częściej.

Wczoraj pisaliśmy o tym, że według najnowszego raportu opublikowanego w serwisie DigiTimes, firma Apple uruchomiła już zamówienia na komponenty do iPhone’ów serii 13, a pierwsze dostawy zostały już wysłane do podwykonawców.

Źródło: MacRumors