Najem urządzeń mobilnych, oferta ochrony sprzętu, promocja trade-in, zakup urządzeń oraz autoryzowana naprawa nawet w godzinę. Z tej bogatej oferty mogą skorzystać klienci salonów iMad w Krakowie i Warszawie, które zostały otwarte w całkowicie nowej odsłonie.

Klienci dobrze znają iMad jako Autoryzowany Serwis urządzeń Apple. Firma rozwija się jednak w błyskawicznym tempie, poszerzając swoją ofertę o kolejne produkty i rozwiązania – adresowane zarówno do klientów indywidulanych, jak i biznesowych.

Obecnie klienci iMad mogą skorzystać z różnych form korzystania ze sprzętu. Obok zakupu urządzenia z dwuletnią gwarancją – dostępna jest też opcja najmu.

Jakub Bogatek, Dyrektor Sprzedaży iMad:

To oferta szczególnie atrakcyjna dla osób, które cenią sobie swobodę wyboru i chcą korzystać z najnowszych modeli aktualnie dostępnych na rynku. W przypadku tego rozwiązania stawiamy na elastyczność. Klient może wynająć sprzęt na 24 miesiące, jednak już po 12 miesiącach dajemy opcję wymiany na inny model. Przed zakończeniem umowy użytkownik decyduje, czy chce zwrócić, wykupić, czy wymienić urządzenie

Decydując się na zakup nowego urządzenia warto rozważyć program trade-in. W ramach tej usługi klienci mogą oddać swoje stare urządzenie w zamian za zniżkę na zakupy. iMad oferuje też atrakcyjne produkty ochronne zarówno dla iPhone’ów, jak i urządzeń Mac, iPad, Apple Watch i AirPods. W przypadku uszkodzenia, sprzęt objęty ochroną iMadCare, zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie z użyciem oryginalnych części.

Całkowicie nowa przestrzeń w salonach iMad, podkreśla wszystkie usługi, jakie są dostępne dla klientów. To miejsce, w którym klienci mogą zrealizować wszystkie swoje potrzeby w obszarze technologii, korzystając ze wsparcia tego samego doradcy.

Maciej Lipski, Dyrektor Generalny iMad:

Nasze nowe salony to właściwe miejsce dla osób, które aktywnie korzystają z urządzeń Apple lub chcą zdecydować się na sprzęt tej marki. Nasz zespół doradzi przy wyborze urządzeń, zaproponuje testowanie rozwiązań, przedstawi i zarekomenduje różne sposoby finansowania sprzętu i wyceni stary sprzęt. W razie uszkodzenia urządzenia nasi technicy szybko i profesjonalnie przywrócą je do pełnej sprawności nawet w godzinę. Również przedsiębiorcy znajdą tam elastyczne rozwiązania, które pomogą w rozwoju ich biznesów

Z okazji otwarcia nowych salonów zespół iMad przygotował promocje na najnowsze urządzenia Apple. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z wymiany baterii w wyjątkowej cenie, która w zależności od modelu telefonu wynosi 139 zł lub 239 zł.

Salon iMad w Krakowie zlokalizowany jest przy ul. Św. Filipa 17, a w Warszawie przy ul. Kruczej 50. Osoby z innych miast również mogą korzystać z oferty promocyjnej, która jest dostępna na stronie internetowej www.imad.pl.

Informacja o iMad Sp. z o.o.: 

iMad to autoryzowany sprzedawca i serwis urządzeń firmy Apple, działający na rynku od 10 lat. Firma posiada salony w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Świadczy szereg profesjonalnych usług zarówno dla użytkowników detalicznych, jak i dla firm. Oferuje m.in. usługę ochrony urządzeń, naprawy serwisowe w tym gwarancyjne, usługę trade-in oraz najem sprzętu i leasing. iMad jest częścią Digital Care Group, największego na polskim rynku dostawcy usługi ochrony urządzeń mobilnych współpracującego z sieciami telefonii komórkowej, producentami urządzeń mobilnych oraz ich dystrybutorami. Więcej informacji o iMad można znaleźć na www.imad.pl.