Pewnie wielokrotnie obstawialiście z kolegami wyniki jakiegoś meczu, a wygrany miał od przegranych darmowe piwo. Jednak czasy się zmieniły, nie spotykam się offline tak często, bo dorośliśmy i mecz oglądamy na telefonie podczas gdy na TV leci dużo ważniejszy program np. Świnka Pepa lub Masza i Niedźwiedź.

Nie musimy jednak rezygnować z obstawiania wyników z kolegami, a nawet możemy to przenieść na wyższy level z aplikacją NOINN. Służy do „typowania” wyników sportowych, ale nie ma nic wspólnego z bukmacherką. Nie wpłacamy żadnych pieniędzy. Obstawiamy wyniki i możemy wygrać nagrody od sponsorów typu smartwache, tablety etc. Twórcy aplikacji zarabiają na mikropłatnościach (dostęp do statystyk, tworzenie lig kolegów), reklamach w aplikacji, sponsorach fundujących nagrody.

Oczywiście teraz będziemy typowali wyniki Polaków na Euro 2020 (ciągle to śmiesznie brzmi w 2021), ale można rywalizować, nie tylko typując wyniki piłki nożnej, ale również koszykówkę, MMA, tenis, siatkówkę, żużel! Aktualnie w ligach typerów najpopularniejszych wydarzeń takich jak Liga Mistrzów czy EURO bierze udział po kilkanaście tysięcy osób.

W ramach NOINN.PL działa też Liga Firmowa wdrożona już w trakcie pandemii. Jest to forma dzierżawy spersonalizowanej aplikacji przez firmy szukające sposobów na integrację pracowników. W czasach, gdy biura stoją puste, pracownicy większość czasu spędzają zdalnie, NOINN okazuje się jest idealnym produktem dla firm, poszukujących alternatywnych form integracji.

Aplikacja jest więc darmowa i nie wymaga wkładu finansowego od użytkowników. Jednorazową opłatę 8,99 złotych wnieść należy wyłącznie w sytuacji, kiedy użytkownicy chcą stworzyć własną, zamkniętą ligę.