Według ostatnich doniesień, które opublikowane zostały w serwisie Bloomberg, firma Apple straciła kilku kluczowych managerów, którzy zarządzali zespołami pracującymi w ramach tak zwanego projektu „Titan”. Przypomnijmy, że w ramach tego przedsięwzięcia firma pracuje prawdopodobnie nad rozwojem autonomicznego samochodu elektrycznego.

Jedną z tych osób jest Dave Scott, który kierował zespołami pracującymi nad rozwiązaniami wykorzystującymi technikę robotyczną. Scott został dyrektorem naczelnym firmy Hyperfine, zajmującą się szeroko pojętą opieką zdrowotną.

Wcześniej z zespołu odszedł Jaime Waydo, który odpowiadał za sprawy związane z bezpieczeństwa funkcjonowania autonomicznych samochodów. Przejął on stanowisko dyrektora ds. technologii w firmie Cavnue, start-upie skupiającym się na bezpieczeństwie autonomicznych pojazdów na drogach publicznych.

W ciągu kilku ostatnich miesięcy pojawiło się wiele doniesień na temat tego projektu. Samochód znajduje się podobno na wczesnym etapie rozwoju i według analityków nie pojawi się na rynku przed 2025 rokiem.

Źródło: MacRumors