W maju ubiegłego roku Apple nawiązało współpracę z Annie Weisman - producentką telewizyjną i scenarzystką, mająca na swoim koncie pracę przy takich serialach jak „Gotowe na wszystko", „Był sobie chłopiec" i „Trup jak ja". Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera pierwszego serialu stworzonego przez nią na potrzeby Apple TV+, zatytułowanego „Physical". Dziś opublikowano nowy zwiastun tej produkcji.

„Physical" będzie komediodramatem rozgrywającym się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w jednym z nadmorskich miasteczek południowej Kalifornii, opowiadającym historię kobiety, która po latach znoszenia w milczeniu trudów bycia tzw. „kurą domową" i wspierania męża w karierze daje się porwać szalejącej dookoła modzie na aerobik. Zwykłe ćwiczenia z czasem przekształcają się w pomysł na własny biznes, który całkowicie odmienia życie bohaterki. W główną rolę wcieli się Rose Byrne, znana m.in. z serialu „Układy" oraz filmów „Naznaczony" i „Agentka".

Premierę serialu „Physical" zapowiedziano na 18 czerwca. Tego dnia Apple opublikuje pierwsze trzy odcinki pierwszego sezonu. Kolejne będą dodawane do katalogu Apple TV+ w każdy piątek.