Czasem do naszego MacBooka z portami USB-C musimy podłączyć więcej niż jedno lub dwa urządzenia korzystające z portu USB-A. Nieraz też musimy podłączyć się do sieci kablem (by uzyskać wyższe prędkości niż przez WiFi) albo podłączyć stary monitor lub rzutnik wyposażony tylko w port VGA. W takim wypadku na ratunek przyjdzie nam hub JCPal USB-C 10in1 Ultra Slim Dock.

Faktycznie ten hub ze względu na swoją formę jest bardziej stacją dokującą i podstawką dla nowszych MacBooków. Ma on bowiem formę takiej właśnie podstawki umieszczanej pod tylną częścią podstawy, dzięki czemu komputer jest nieznacznie uniesiony, a ekran umieszczony wyżej, co poprawia ergonomię i wygodę pracy. Urządzenie podłącza się do MacBooka za pomocą wychodzącego z niego kabla USB-C.

W środku znalazły się trzy porty USB-A 3.1 pierwszej generacji, zapewniające szybkie połączenie dla wszystkich urządzeń peryferyjnych, port Gigabit Ethernet, port HDMI 4K, port VGA, a także czytnik kart microSD i SD oraz gniazdo USB-C PD 60W.

Wszystkie porty wyprowadzone są wygodnie na jednym z dłuższych boków, tak by po położeniu na tej stacji dokującej MacBooka skierowane były do tyłu. JCPal USB-C 10in1 Ultra Slim Dock dzięki swojej formie sprawdzi się na biurku w pracy stacjonarnej, a dzięki elastycznemu kablowi do połączenia go z komputerem śmiało można używać go także w trasie, układając obok komputera.

JCPal USB-C 10in1 Ultra Slim Dock dostępny jest w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 599 zł.