„Rozmowa z Oprah" to talk-show z Apple TV+, w którym znana prezenterka telewizyjna Oprah Winfrey prowadzi wywiady z różnymi ciekawymi ludźmi. W katalogu wspomnianej usługi pojawił się niedawno nowy odcinek tego programu, którego bohatem jest Eddie Murphy. Na oficjalnym kanale Apple TV+ w serwisie YouTube został udostępniony dziś fragment tego wywiadu.

Eddie Murphy to amerykański komik znany m.in. za sprawą takich filmów jak „Nieoczekiwana zmiana miejsc", „Książę w Nowym Jorku", „Gruby i chudszy", „Gliniarz z Beverly Hills" czy „Shrek". W ostatnich latach nie był on zbyt aktywny zawodowo, jednak niedawno powrócił z nowym filmem „Książę w Nowym Jorku 2 ". We fragmencie wywiadu opublikowanym przez Apple w serwisie YouTube rozmawia on z Oprah o swoich dzieciach i o tym, jak wpłynęło na niego bycie ojcem.

Cały wywiad z Eddiem Murphym dostępny jest do obejrzenia w Apple TV+. Wcześniej gośćmi programu „Rozmowa z Oprah" byli też m.in. Barack Obama, Amanda Gorman, Dolly Parton, Stevie Wonder, Bryan Stevenson, Mariah Carey i Matthew McConaughey.