Gra Unruly Heroes miała swoją premierę w styczniu 2019 roku i od samego początku była dostępna na konsolach Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach z systemem Windows. Odpowiedzialne za nią studio Magic Design Studios ogłosiło niedawno, iż już w przyszłym miesiącu doczeka się ona także wersji dla urządzeń z systemem iOS.

Unruly Heroes to zręcznościowa platformówka luźno bazująca na klasycznej chińskiej powieści „Wędrówka na Zachód". Kierujemy w niej drużyną składającą się z czterech bohaterów o unikalnych umiejętnościach, miedzy którymi możemy przełączać się w dowolnym momencie. Esencję rozgrywki stanowi tu walka z przeciwnikami i pokonywanie różnego rodzaju zręcznościowych wyzwań, jednak co jakiś czas przyjdzie nam też rozwiązywać zagadki środowiskowe. Autorzy gry Unruly Heroes pracowali wcześniej w studiu Ubisoft, m.in. przy grze Rayman Origins. Widać to wyraźnie szczególnie w stylistyce oprawy graficznej, która bardzo przypomina tamtą produkcję.

Gra Unruly Heroes w wersji dla iOS pojawi się w App Store 18 marca i będzie kosztować 8,99 zł. Tytuł ten będzie oferować pełne wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów. Niestety, początkowo prawdopodobnie nie znajdziemy w nim trybu multiplayer znanego z wersji konsolowej, jednak twórcy rozważają dodanie go w jednej z przyszłych darmowych aktualizacji.

Źródło: TouchArcade