Tak oto dotarliśmy do 200 odcinka MacGadki. Zajęło nam to prawie 10 lat. Do nagrania tego odcinka zaprosiliśmy wszystkich dotychczasowych autorów tego podcastu. Na antenę MacGadki powrócili więc Przemysław Marczyński i Krystian Kozerawski. Panowie, wielkie ukłony dla Was. POZDRAWIAMY i DZIĘKUJEMY! 😎

  • 00:00 MacGadka gra razem z WOŚP
  • 05:26 Konkursy MacGadki
  • 10:27 Pemmax i MacKozer na pokładzie!
  • 34:11 Najważniejsze produkty i wydarzenia w świecie Apple od powstania MacGadki
  • 57:44 Najseksowniejszy 👙 produkt ostatnich 10 lat
  • 01:11:17 Rozczarowanie dekady
  • 01:37:59 Kolejna wielka rewolucja – nowe procesory M1
  • 02:14:00 Co subskrybujemy? Wszystko!
  • 03:11:14 Kącik kulturalny MacGadki

MacGadka gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 🎉

Z okazji 200 odcinka MacGadki ogłaszamy licytację kubeczków MacGadki. Aktualnie gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i my też chcemy wziąć w tym udział i pomóc. Chcemy też Was namówić do zaangażowania się i pomocy. Kupcie na aukcji Allegro jeden z legendarnych kubeczków MacGadki, a my cały przychód ze sprzedaży przekażemy na WOŚP!

Jubileuszowe konkursy MacGadki

Uwaga! Podczas nagrania odcinka ogłosiliśmy dwa konkursy:

  1. Konkurs POMBY – Nagroda: 3-dniowe szkolenie z techniki jazdy na rowerze MTB. W przypadku tego konkursu Jury wybierze zwycięzcę.
  2. Konkurs LIFTERA – Nagrody: 1 sztuka AirPodsów Pro, 1 sztuka AirPodsów. W przypadku tego konkursu obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, oczywiście muszą być spełnione wszystkie warunki wymienione w zasadach konkursu.

Po zasady, jak wziąć udział w obydwu konkursach, odsyłamy do odcinka. Konkursy trwają do północy, do piątku 12 lutego. Ich wyniki zostaną ogłoszone w kolejnym 201 odcinku MacGadki.

Zachęcamy do brania udziału w konkursach. Pamiętajcie o oznaczaniu na Twitterze nas i naszych partnerów oraz do używania hashtagu #MacGadka200

Prowadzący i kontakt

Ten odcinek MacGadki poprowadzili dla Was: Michał Masłowski oraz Miłosz Staszewski z k7, a także nasi honorowi goście, czyli Przemysław Marczyński oraz Krystian Kozerawski.

Jeśli chcecie wesprzeć podcast i kupić swój następny komputer od MacGadki – napiszcie do nas: kontakt@macgadka.pl

Partnerzy Podcastu

Oficjalni Partnerzy Podcastu MacGadka: Wózki Widłowe LIFTER 🏋️‍♂️ oraz Fundacja POMBA 🚵‍♂️ 5% zniżki dla słuchaczy na hasło macgadka w sklepie sklep.emtb.pl oraz na usługi Pomby na stronie pomba.pl

Nasze profile w mediach społecznościowych:

Jak słuchać MacGadki

Subskrybujcie MacGadkę w Apple Podcasts oraz w Spotify.