Apple nieustannie pracuje nad powiększeniem listy tytułów dostępnych w katalogu Apple TV+. Jednym z nowych seriali powstających aktualnie z myślą o tej usłudze jest „The Shrink Next Door". Jak donosi Deadline, do obsady tej produkcji dołączyła właśnie Kathryn Hahn.

„The Shrink Next Door" ma być komediodramatem bazującym na podcaście o tym samym tytule, opowiadającym prawdziwą historię psychiatry, który manipulował jednym ze swoich bogatych pacjentów, m.in. wyłudzając od niego pieniądze, zmuszając do oddania domu i firmy oraz zerwania kontaktów z rodziną. W rolę główne wcielą się Paul Rudd (znany m.in. z filmów „Ant-Man", „Avengers: Koniec gry" i „Stary, kocham cię") oraz Will Ferrell („Legenda telewizji", „Ostrza chwały" i „Ricky Bobby"). Kathryn Hahn („Mrs. Fletcher ", „Złe mamuśki" i „Central Park") zagra młodszą siostrę pechowego pacjenta, bezskutecznie próbującą uwolnić go spod wpływu nieuczciwego psychiatry.

Reżyserem serialu będzie Michael Showalter („I tak cię kocham", „Gołąbeczki") zaś za scenariusz odpowiadać będzie Georgia Pritchett („Veep", „Sukcesja"). W prace nad serialem zaangażowany jest też twórca oryginalnego podcastu, Joe Nocera, oraz wytwórnie Bloomberg Media, Civic Center Media, Wondery, MRC Television, Gloria Sanchez Productions i Semi-Formal Productions. Podobnie jak w przypadku większości seriali powstających obecnie na potrzeby usługi Apple TV+, data premiery „The Shrink Next Door" nie została jeszcze zapowiedziana.

Źródło: Deadline