Witajcie serdecznie!

Tutaj Marcel Gawron z Krakowa. Od początku tego nieprzewidywalnego roku 2020 mam przyjemność pisać dla Was podróżnicze artykuły w naszym MyApple Magazynie stanowiące przeciwwagę dla świetnych artykułów technologicznych moich redakcyjnych Kolegów - moje artykuły znajdziecie zawsze na ostatnich stronach naszego MyApple Magazynu.

Odbywszy podróże do prawie 100 krajów świata,( w tym do ponad 35 na rowerze), zabiorę Was do miejsc odwiedzonych nie tylko przeze mnie ale przede wszystkim przez gości mojego podcastu - Rozmowa Podróżnicza- który już od ponad 1,5 roku nadaje na falach internetowych, a którego 2 sezon już niebawem będzie miał premierę.

Sam osobiście jestem pasjonatem wszelkich nowinek szczególnie tych spod znaku "nadgryzionego jabłka" z którym się w sumie zaprzyjaźniłem w 2008 roku kiedy to zacząłem korzystać jednocześnie z Mac'a Mini (mid 2017) i iPhone'a 3G. Tak zresztą właśnie trafiłem na nasze forum prawie dekadę temu. Od 12 lat nie zamieniłem Mac'a ani iPhone'a na żaden inny sprzęt, przenosząc się jedynie co kilka lat na nowsze generacje sprzętu.

W czasie moich podróży - szczególnie rowerowych - testuję różne akcesoria dla sprzętów Apple oraz urządzenia innych producentów.

Wyprawa Syberia 2013

Po zakupie Apple Watch Oryginał ( 0 Series), jako jeden z pierwszych w dniu stacjonarnej premiery na 5th Avenue

Podczas podróży prawie zawsze iPhone’y czy iPad’y były i są moimi kompanami, a w czasie pracy w liniach lotniczych Qatar Airways uczestniczyłem aktywnie w procesie wdrażania iPadów jako dzienników pokładowych dla dyrektorów pokładowych, które ( co pewnie nie jest zaskoczeniem - a dodam, że nadal są używane iPady „jedynki” oraz Mini „jedynki” ) wywiązują się z pracy w przestworzach bez najmniejszego zarzuty już od kilku lat. Byłem w zespole projektującym i testującym pisane przez naszych programistów aplikacje dla QR Crew Roster oraz QR Flight Manager będąc Head Crew Testerem przez ponad rok.

Nasze testowane aplikacje pokładowe i personalne w Qatar Airways

Uczestniczę corocznie w targach sportowych m.in. BIKE EXPO, elektroniki, m.in. w Barcelonie - MWC czy CES w Las Vegas, ale przede wszystkim w wielu spotkaniach i targach podróżniczych - w tym od 2013 roku działam w dziale medialnym Festiwalu Podróżniczego KOLOSY w Gdyni.

Wraz z Panem Krzysztofem Wielickim na Kolosach

Targi CES 2016 w Las Vegas , z Tomkiem i Krystianem Targi CES 2016 w Las Vegas , z Tomkiem i Krystianem

Zapraszam Was serdecznie na stronę mojego podcastu-, jak również do Apple Podcasts i Spotify

[http://rozmowapodroznicza.pl]()

Miło mi w końcu się z Wami przywitać, życząc dobrej lektury!

Z podróżniczym pozdrowieniem,

Marcel