Od piątku w oficjalnej dystrybucji dostępny będzie iPad Air czwartej generacji. W związku z czym w ofercie dostępne jest również etui Logitech Folio Touch Keyboard przeznaczone dla tego iPada. Akcesorium zostało wycenione na 699 złotych i dostępne jest niemal „od ręki”.

Logitech Folio Touch Keyboard zasilane jest ze złącza Smart Connector znajdującego się na tylnej obudowanie iPada. Jego waga to 646 gramów. Wymiary są następujące - 25,6 cm x 19,2 cm x 2,1 cm.

Etui Logitech Folio Touch do iPada Air to ultraprecyzyjny gładzik i pełnowymiarowa klawiatura z podświetleniem w jednym. Pozwala obsługiwać iPada za pomocą dobrze znanych gestów, a także szybko i łatwo poruszać kursorem podczas edytowania arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów czy prezentacji. Na pełnowymiarowej klawiaturze z podświetlanymi klawiszami pisze się i pracuje niezwykle wygodnie nawet w ciemności, na przykład późno w nocy. A praktyczna konstrukcja umożliwia korzystanie z urządzenia w czterech trybach.

Najważniejsze cechy:

  • Wbudowany gładzik z obsługą gestów Multi-Touch ułatwia korzystanie z iPada Air.
  • Podświetlane klawisze z optymalnymi odstępami i klasyczny układ gwarantują komfort pisania w dzień i w nocy.
  • Cały rząd klawiszy pozwala jednym stuknięciem uzyskać dostęp do funkcji systemu iPadOS, takich jak ekran początkowy, Siri, wyszukiwanie czy przyciski sterowania odtwarzaniem.
  • Możliwość używania w czterech trybach – idealnych do pisania, oglądania, czytania i szkicowania. Funkcja podstawki z nachyleniem 40 stopni i składana klawiatura pozwalają wygodnie szkicować projekty i oglądać filmy.
  • Złącze Smart Connector do szybkiego ładowania i parowania. Energia jest pobierana bezpośrednio z iPada Air, więc klawiatury nie trzeba nigdy doładowywać.
  • Etui ochronne zabezpiecza iPada Air z obu stron przed skutkami uderzeń, zarysowaniami i zalaniem.
  • Miejsce do ładowania Apple Pencil (2. generacji) bez zdejmowania etui.
  • Bezpieczny zatrzask magnetyczny umożliwia przechowywanie rysika Logitech Crayon.