Lista zapowiedzi nowych gier w usłudze Apple Arcade robi się coraz dłuższa. Właśnie dodane zostały do niej dwa kolejne tytuły: „The Pathless” oraz „Reigns: Beyond”.

The Pathless

O tym, że gra ta pojawi się w Apple Arcade ostatecznie 12 listopada pisaliśmy jakiś czas temu. Wspomnieć wypada, że początkowo był to jeden z tytułów wykorzystywany w zapowiedziach startu tej usługi. Prace nad tą grą jednak znacznie się przedłużyły.

W grze tej gracz sterować będzie zamaskowaną łowczynią – mistrzynią w strzelaniu z łuku, którym posługuje się do rozbijania specjalnych talizmanów. Uwolniona z nich energia pozwala jej podróżować przez ogromny las celem pokonania ognistych demonów utrzymujących świat w ciemności. W walce, ale i w podróży, pomaga jej oswojony orzeł, o którego musi dbać i utrzymywać z nim stałą więź.

Reigns: Beyond

To kolejna gra z serii karcianek „Reigns”, w których za pomocą kart z pytaniami i odpowiedziami kierujemy losami bohaterów, królów, królowych, a w najnowszej części losem międzygalaktycznego zespołu rockowego.

„Reigns: Beyond” ma pojawić się w Apple Arcade 6 listopada.