W trakcie ostatniej konferencji Apple zapowiedziało, że partnerzy już niedługo wprowadzą do sprzedaży nowe akcesoria, które będą kompatybilne z MagSafe wprowadzonym do iPhone'ów serii 12. Jedną z takich firm jest Belkin.

Amerykańska firma udostępniła dziś notatkę prasową, w której poinformowała o nowych produktach, które pojawią się w najbliższym czasie w ofercie sprzedażowej. Ładowarki będą wykorzystywały MagSafe oraz umożliwią bezprzewodowe ładowanie telefonów mocą 15W.

Pierwszą z nich jest bezprzewodowa ładowarka typu 3 w 1 Belkin Charge Pro MagSafe. Została ona wyceniona na 149,99 dolarów amerykańskich i trafi do sprzedaży zimą. Ma być ona dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych - białej oraz czarnej. Będzie umożliwiała jednoczesne ładowanie trzech urządzeń - Apple Watcha, iPhone'a oraz słuchawek AirPods. Zamiast słuchawek będzie można położyć na przykład telefon, jednak maksymalna moc tego panelu to zaledwie 5W.

![](https://myapple.pl/uploads/image/file/d/7/9/1f710c09-6de3-4883-b00e-e78ba9d29d79.jpg)

Drugim produktem jest samochodowa uchwyt MagSafe Car Vent Mount PRO, którą montuje się na przykład w wywietrznikach. Umożliwi ona korzystanie z telefonu zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Podobnie jak Belkin Charge Pro MagSafe zostanie ona wprowadzona do sprzedaży tej zimy, a jej koszt to 39,95 dolarów amerykańskich.

Ostatnią nowością jest szkło ochronne przeznaczone na nowe telefony. Od 16 października będzie można je kupić w sklepach Apple. Cena będzie oscylowała pomiędzy 39,95 a 44,95 dolarów - w zależności od wersji iPhone'a.

Źródło: Belkin