Są nowe sprzęty Apple! Zgodnie z wcześniejszymi plotkami nie ma nowych iPhone'ów, ale za to są nowe iPady i Apple Watche i to zegarki, a nie tablety, są hitem dnia. Widać początek procesu odchodzenia od konieczności posiadania iPhone'a jako niezbędnego urządzenia do uruchomienia Apple Watcha. A już prawdziwą sensacją jest to, że nowa usługa „Plan rodzinny” jest dostępna w Polsce od razu, w tym samym momencie, w którym otrzymują je takie kraje jak USA.

W tym odcinku podajemy też rozstrzygnięcia konkursu, gdzie można było wygrać MacGadkowo-Lifterowe kubeczki i wydaje nam się, że będziecie zadowoleni 😉

Rozstrzygnięcie MacGadkowo-Lifterowego konkursu z poprzedniego odcinka

Uwaga! Mieliśmy dobry humor 😎 i postanowiliśmy nagrodzić WSZYSTKICH uczestników, którzy wzięli udział w konkursie! Bardzo dziękujemy Wam za udział. Oto zwycięskie tweety:

I jeszcze ten wpis na Facebooku się ukazał:

Co dalej? Wszystkich zwycięzców prosimy o maila na adres kontakt@macgadka.pl. Podajcie w tym mailu od razu swoje dane: Imię, nazwisko, Wasz ulubiony paczkomat oraz numer telefonu.

Uwaga! Jeżeli przegapiliśmy jakiegoś tweeta lub inny wpis w innym medium społecznościowym, który był zgłoszeniem do konkursu, to też do nas napiszcie.

Prowadzący i kontakt

Ten odcinek MacGadki poprowadzili dla Was: Michał Masłowski, Miłosz Staszewski z k7 oraz gościnnie Krzysztof Kołacz.

Jeśli chcecie wesprzeć podcast i kupić swój następny komputer od MacGadki – napiszcie do nas: kontakt@macgadka.pl

Partner Podcastu

Oficjalnym Partnerem Podcastu MacGadka jest firma Wózki Widłowe LIFTER 🏋️‍♂️.

Nasze profile w mediach społecznościowych:

Jak słuchać MacGadki

Koniecznie subskrybujcie MacGadkę w iTunes oraz w Spotify.